Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Boccede Kocaeli’nin GURURU oldular!

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Osman Bayraktar Sezonu’na Kocaelili bocceciler damga vurdu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

İŞTE GURURLANDIĞIMIZ O İSİMLER 

Bu kapsamda Türkiye Bocce finallerinde Kocaeli Erkek Bocce takımı Türkiye 2’incisi, Kocaeli Kız Bocce takımı ise Türkiye 4’üncüsü oldu. Türkiye 4’ncüsü olarak gurur yaşatan Kız Bocce takımında İrem Ece Ocak (14), Yağmur Yavuz (13), İzem Topal (13), Ceylin Hafsa Yiğit (13) yer alırken, Türkiye 2’ncisi olan Kocaeli Erkek Bocce takımı ise Özgür Zengin (14), Tunahan Kesikbaş (14), Erhan Çiftçi (14) ve Tarık Mert Turan’dan (13) oluştu. 

ALİ CAN: HER ÇOCUK SPOR YAPMALI

Bocce spor branşıyla 6 yıldır ilgilenen ve Bocce Antrenörü Ali Can “Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği Anadolu yıldızlar Ligi’nde hem erkek hem de kız takımlarımızla gururlandık. Önce Uşak ardından Bartın’da çok başarılı işlere imza atan bocce sporcularımız Kocaeli’yi en iyi şekilde temsil etti. Tabii ki Türkiye’de kürsüde yer almak kıymetli ancak daha da önemlisi çocukların spor sayesinde sosyalleşmesi ve kazanma arzularının geliştirilmesiydi. Bu balımdan “Her çocuk spor yapsın” düsturundan şaşmadan, bilgi birikimimizi çocuklarımızla ile paylaşmaya elimizden geldiği kadar devam edeceğiz. Bizleri destekleyen başta Spor İl Müdürümüz Gökhan Yavaşer olmak üzere, üzerimizde emeği olan herkese şükranlarımızı sunarım” dedi.