Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bizim hedefimiz Türkiye Yüzyılı!

Başiskele Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı M. Yasin Özlü, Başiskele’de Yeşilyurt Mahallesi’nde komşularına misafir oldu.

Başiskele Belediye Başkanı ve

31 Mart Yerel Seçimleri çalışmaları kapsamında Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı M. Yasin Özlü, son olarak Yeşilyurt Mahallesi’nde komşularına misafir oldu. Ziyarette Başkan Özlü’ye AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve yönetimi eşlik etti.  Ziyarette Başiskeleli hemşerileriyle  hasbihal eden Özlü, geride kalan 5 yılda yapılan güzel işlerden ve önümüzdeki dönemde yapılacak projelerden bahsetti.

“5 YILDA BİRÇOK İLKE İMZA ATTIK”

Başkan Özlü ziyarette yaptığı konuşmada, “Geride bıraktığımız 5 yılda Başiskele’mizde birçok ilke imza attık. Çevre, şehircilik, sosyal, kültürel ve sanatsal alanlarda gerçekleştirdiğimiz projelerle hem şehrimize hem de ülkemize örnek teşkil ettik. Kentimizin hızlı gelişimine ayak uydurarak, genç ve dinamik kadromuzla birlikte proaktif çözümler ürettik. Azim ve inancımızla ilçemizi, Türkiye’nin gelecek yüzyılına en iyi şekilde hazırlıyoruz. Hemşerilerimizden aldığımız güç ve ilham ile daha güzel işlere imza atacağız inşallah.” dedi.

“GÜZEL İŞLERİ HAYATA GEÇİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Başiskele’de katılımcı belediyecilik ile ortak yönetim anlayışını 5 yıllık süreçte şiar edinen M. Yasin Özlü, Özgüneşler ailesine yaptığı ziyarette Başiskele’nin geleceği için ortak akılla yapılan işlerin öneminden bahsetti. Özgüneşler ailesine misafir olan Başkan Özlü, burada yaptığı konuşmada Başiskele’nin geleceğini 7’den 77’ye herkesin ve her kesimin ortak aklıyla tasarlayarak, el birliği ile inşa ve ihya ettiklerini söyledi. Özlü, “Başiskele’mizin kıymetli sakinleriyle her buluşmamızda kentimizin gelecek vizyonu üzerine hasbihal edip fikir alışverişinde bulunuyoruz. Değerli hemşerilerimin destekleriyle, gençliğimizin verdiği dinamizm ile gayret edip nice güzel işleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Akgüneşler ailesine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Başiskele Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı M. Yasin Özlü, yaptığı ziyaretlerde hemşerilerini de birinci ağızdan dinleyerek komşularının istek, talep ve önerilerini de tek tek not aldı ve sorularını büyük bir içtenlikle cevaplandırdı.

 

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri
Sıradaki Haber Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin yeni genel sekreteri kim olacak? İşte kulislerde konuşulanlar