Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Biten evliliği ile ilk kez konuştu!

Şarkıcı Oğuzhan Koç ve oyuncu Demet Özdemir geçen mayıs ayında Adalar Adliyesi’nde görülen duruşma ile tek celsede boşanmıştı. Koç, yakın arkadaşı Esen Yenenler’in ‘Linç@’ adlı programına konuk oldu ve Özdemir ile ilgili ilk kez konuştu.

Şarkıcı Oğuzhan Koç ve

Şarkıcı Oğuzhan Koç ve oyuncu Demet Özdemir geçen mayıs ayında Adalar Adliyesi’nde görülen duruşma ile tek celsede boşanmıştı. Özdemir ile 8 aylık evliliğini sonlandıran Koç, yakın arkadaşı Esen Yenenler’in ‘Linç@’ adlı programına konuk oldu.

“ÇIKARILACAK BİR SÜRÜ DERS VAR”

Koç, Yenenler’in “Yeni kararlar aldın mı?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Tabii ki. Konunun kendisi önemli ve ciddi bir konu olduğu için bundan alınacak, çıkarılacak bir sürü ders var. Mutlaka almışımdır. Daha sonra alacağım, öğreneceğim bir şeyler de vardır… Daha sonra farkına varacaklarım olabilir. Ama hayatta bunlar var yani enteresan.”

Koç sözlerine, “Bazı şeyler var. Hakikaten ‘Bu benim başıma gelmez, benim planlarım belli’ diyorsun… Hepimiz ölmeyecekmişiz zannediyoruz ya, öleceğiz. Bu da olacak. Başına geldiğinde şaşırmıyorsun. Demet’le her şey şahaneydi… İyi ki yaşadım… İyi ki başıma böyle bir şey geldi. Her şey yolunda, hayat devam ediyor” diyerek devam etti.