Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Barış: Asist ve gollerimle taraftarımızı sevindirmek istiyorum 

Kocaelispor’un, Adanaspor karşısında skoru belirleyen 2. golünü atan Barış Alıcı, maç sonunda basın mensuplarıyla buluştu. Alıcı, zaman geçtikçe en iyi Barış Alıcı’yı göstereceğini söyledi

Kocaelispor'un, Adanaspor karşısında skoru

HAVA ŞARTLARI ETKİLEDİ
Kocaelispor‘un yetenekli oyuncusu Barış Alıcı, basın mensuplarına şu ifadeleri söyledi: Hava şartları gerçekten biraz zorladı. Bunaltıcı bir hava vardı. İlk başlarda alışmamadık. Onun dışında rakip 10 kişi kaldıktan sonra tamamen oyunun kontrolünü elimize geçirdik. Zaten zaman zaman akıllı oynayıp hataya gitmedik ve güzel bir maç oldu. Rakibi de tebrik ediyorum. Onlar da elinden gelen mücadeleyi verdi. Ben de oyuna girdikten sonra elimden geldiğince varımı yoğumu vermeye, takıma yardımcı olmaya çalıştım. Giren – çıkan oyuncu çok fark etmiyor, oynayan herkes çok fedakarlık yapıp oynuyor. 

MİLLİ ARA İLAÇ GİBİ GELECEK
İlk başlarda biraz uyum sorunumuz vardı. Gün geçtikte uyum probleminin ortadan kalktığını düşünüyorum. Milli ara bize ilaç gibi gelecek. Beraber güzel antrenmanlar yapıp oyunumuzu daha da geliştirip önümüzdeki maçlarda çok daha güzel bir Kocaelispor izleteceğimize inanıyorum. 

HERKES GÖRECEK
Adana maçında bizim için en önemlisi üç puan almak ve önümüzdeki maçlara da daha aydınlık bakmak oldu. Kendi adıma ise daha hazır ve fit duruma geldikten sonra herkes gerçek Barış’ı görecek. Takıma daha çok yarar sağlayan, arkadaşlarıma daha çok yarar sağlayan bir Barış Alıcı izleteceğime inanıyor, asistlerimle, gollerimle inşallah taraftarımızı sevindirmek istiyorum.