Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aranan 4 hükümlü polise yakalandı

Kocaeli’de daha önce işledikleri çeşitli suçlardan haklarında kesinleşmiş hapis cezaları ile aranan 4 hükümlü polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

Kocaeli'de daha önce işledikleri

Alınan bilgiye göre Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekiplerince aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda Kocaeli’de daha önce işlediği hırsızlık suçundan hakkında 3 yıl 5 ay 20 gün hapis cezası ile aranan C.B. (32) isimli hükümlü polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Kocaeli’de daha önce işlediği cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, ruhsatsız ateşli silahlarla mermileri satın alma veya taşıma veya bulundurma ve basit yaralama suçlarından 3 yıl 8 ay hapis cezası ile aranan K.Ş. (41) isimli hükümlü polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

 

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİLER

Kocaeli’de daha önce işlediği hırsızlık ve hükümlü ve tutuklunun kaçması suçundan hakkında 14 yıl 7 ay 18 gün ağır hapis cezası ile aranan A.K. (23) isimli hükümlü Polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Son olarak Kocaeli’de daha önce işlediği sarkıntılık yapmak suretiyle çocuğun cinsel istismarı suçlarından 4 yıl 2 ay hapis cezası ile aranan Y.C.K. (31) isimli hükümlü polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 4 hükümlü de tutuklanarak cezaevine gönderildi.