Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ali Haydar Bulut Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde 

Derince Belediyesi eski  Başkanı Ali Haydar Bulut, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi genel sekreter yardımcılığına getirildi

Derince Belediyesi eski  Başkanı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde son dönemde en çok konuşulan konulardan biri daha gerçek oldu. Derince Belediyesi eski Başkanı Ali Haydar Bulut’un bir süredir Genel Sekreter Yardımcılığı görevine getirileceği ifade ediliyordu. İşte o söylenti bugün resmiyet kazandı.  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi genel sekreter yardımcılığı görevine geçtiğimiz dönemlerde Derince Belediye Başkanlığı yapan Ali Haydar Bulut getirildi. 

HENÜZ BELLİ DEĞİL

Büyükşehir’in yeni Genel Sekreter Yardımcısı Ali Haydar Bulut, 2004-2009 yılları ile 2014-2019 yılları arasında iki dönem Derince Belediye Başkanlığı, 2009-2014 yılları arasında ise Gebze Organize Sanayi Bölge (GOSB) Müdürlüğü görevlerini yapmıştı. Bulut’a bağlı olacak olan daire başkanlıkları önümüzdeki günlerde belli olacak.

ALİ HAYDAR BULUT KİMDİR?
Ali Haydar Bulut, 1967 Trabzon Vakfıkebir doğumlu. Derince Piri Reis İlkokulu, İzmit İmam Hatip Ortaokulu ve İzmit İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. 1991 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Harita Mühendisliği bölümünü bitirdi. 1991-1994 yılları arasında İzmit Belediyesi’nde Harita Mühendisi olarak çalışmaya başladı. 1992-1993 yılları arasında Hava Asteğmen olarak Hava Kuvvetleri Komutanlığı emrinde askerlik görevini yerine getirdi. 1994-1999 yıllarında yeni kurulan Derince Belediyesi’nin Harita Planlama Müdürü olarak görev yaptı. 1999-2004 yılları arasında kendi kurduğu Harita ve Mühendislik işletmesinde çalıştı. 2004-2009 arasında Derince Belediye Başkanlığı yaptı. 2009-2014 yılları arasında Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) Bölge Müdürlüğünü üstlendi. 2014-2019 yılları arasında yeniden Derince Belediye Başkanlığı yaptı.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cumhurbaşkanı Erdoğan kurmaylarına sokak köpeklerine
Sıradaki Haber Erdoğan’dan sokak köpeği açıklaması! “Kimse merhamet dersi vermeye kalkmasın”