Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ali Gürdal imzaları topladı, Ankara’ya gidiyor!

İlimizin deneyimli teknik direktörlerinden Ali Gürdal, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Kocaeli Şubesi’nin başkanlığına aday oldu. Gürdal, tüzük gereği aday olması için gereken imzaları topladı. Gürdal, Ankara’ya gidip imzaları sunduktan sonra resmi aday olacak.

İlimizin deneyimli teknik direktörlerinden

GENÇLİK MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞECEK

Kısa adı TÜFAD olan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Kocaeli Şubesi’nin olağan genel kurulu 14-21 Haziran’da gerçekleşecek. 672 üyesi bulunan derneğin olağan genel kurulunun ilki 14 Haziran’da Hasan Doğan Amatörevi KASKF Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek. Çoğunluk sağlanamazsa ikinci oturum 21 Haziran’da çoğunluğa bakılmadan 42 Evler Mahallesi’nde yer alan Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecek.

68 İMZA VE FAZLASINI TOPLADI

26 yıldır başkanlık koltuğunda oturan mevcut başkan Remzi Demirer bu seçimlerde de aday olacak. Bu kez karşısında bir aday var. İlimizin deneyim teknik direktörlerinden Ali Gürdal başkanlığa aday oldu. Tüzük gereği başkan adaylığı için üyelerin yüzde 10’unun imzasının alınması gerekiyordu. Ali Gürdal yeterli imzayı topladı ve Gürdal, Başkent Ankara’ya giderek imzalarını verdikten sonra resmen adaylığını ilan edecek.

160’A YAKIN ANTRENÖRÜN ÜYELİĞİ YOK

Gürdal’ın perşembe günü düzenleyeceği basın toplantısı ile adaylığını duyuracağı öğrenildi. Öte yandan 160’a yakın antrenörün derneğe üye olmaması da dikkat çekti. Aralarında Fatih Kurtoğlu, Sedat Topçu, Orhan Filiz, Mehmet Akif Karaman gibi önemli antrenörlerin TÜFAD’a üye olmadığı belirtildi. Kazanan listenin yönetimi 15 asil 15 de yedek üyeden oluşacak.

 

YORUMLAR

8 adet yorum var

 1. Tüfad da değişim şart remzi hoca kendini yenilemesi lazım daha aktif olmalı
  Bu Kurumun adayı siyasi parti golgelerinde gezen gençlere hitabı bile düzgün olmayan Ali Gürdal Hocanın ve saha kenarında örnek olabilecek bir antrenör olmadığı gibi antrenör arkadaşlara yol gösterecek şahıs değildir.Kuruma gölge düşer antrenörler kendini düşürür.Su da bilinmeli Remzi Demirer hoca olarak bir sonraki seçimde görevi liyakat sahibi tüm antrenörlerin destekleyeceği birine koltuğu bırakmalıdır.Ali Gürdal gibi şahıslar her gün siyasi partilerle fotoğraf verip kendine yer arayan bu şahsiyetlere imkan ve yol verilmemelidir.

  1
  2
 2. Önce sporcuya saygılı olacaksın saha kenarından hitap şekline dikkat edeceksin ki örnek yerde olabilesin bir kurumu temsil edebilesin üç beş kişiden ibaret değil bu şehir kimse kusura bakmasın bu benim yorumum

  3
  2
 3. Başarılar dilerim geç kalınmış adaylık
  İnşallah tüfad görmesi gereken saygıyı antrenör ve camiaya gösterir.
  Ali Gürdal bu işin şu an en iyi adayıdır.
  Değişim şart oldu
  Remzi baskanimiza tsk ederiz.
  Yinede degerli baskanimiz artık onursal başkan olarak kalması gerekirdi.
  Aday olması gereksiz zaten goksel ali Ergün hocaya verilmiş söz vardı
  Hayırlısı ise olur
  Kongrede her iki degerli Hocalarıma başarılar dilerim
  Ali hoca Remzi başkana rakip çıkmadı tufada aday cikti.
  Sadece tüfad derneğini daha yukarı çekmek ve antrenörlerin daha iyi çalışma ve değer görmesi noktasında hamle yapmıştır.
  Hayırlı olsun.

  4
  2
 4. Bu Ali Gürdal denilen hoca çoğu yetenekli genci harcadı önünü kesti çok yetenekli futbolcularin futbol hayatını bitirdi

  12
  2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16. Sekapark Güreşleri büyüsü sona
Sıradaki Haber SEKAPARK GÜREŞLERİ 2024 “DEV FOTO GALERİ – ALİ KÖKSAL – ÖZEL”