Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Partili Meclis üyesi memurları kızdırdı! “Ulan tarla mı kazıyorsunuz”

AK Partili meclis üyesi İrfan Kurt yaptığı paylaşımda memurları hedef alarak yapılan işleri küçümsedi. Tepki alan Kurt, daha sonra paylaşımını silerek özür diledi

AK Partili meclis üyesi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi AK Partili Meclis üyesi İrfan Kurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile memurların tepkisini çekti. Memur Sen Başkanı’nı eleştirmek isterken tüm memurlara yönelik eleştirilerde bulunan Kurt, devlet dairelerini yaylaya benzeterek memurların çalışmalarını küçümsedi. “Ulan tarla mı kazıyorsunuz” diyen Kurt, alın teri söylemlerine de tepki göstererek, “Ne alın teri diye sordu. Paylaşımın tepki alması sonrası, Kurt paylaşımını kaldırarak özür diledi.

“LAKAYT VE BAŞTAN SAVMA DAVRANIŞ”

AK Partili Meclis Üyesi İrfan Kurt paylaşımında, “İrfan Kurt Memur-Sen Başkanı; ülkenin tapusunu verelim size ne dersin? Alin terinden tasarruf olmazmış. Ulan tarla mı kazıyorsunuz? Ne alin teri? Devlet dairelerine gelince sanki yaylaya gitmiş gibi oluyoruz. Klimalar gürül gürül çalışıyor. Allah’tan korkmuyorsanız bari kuldan utanın. Bir de utanmadan disiplin affı istiyormuşsunuz. Zaten millete karşı lakayt ve bastan savma davranış ile disiplinsizlik almış başını gidiyor. Vatandaşa bir sor bakalım devlet dairelerinden aldığı hizmetten memnun mu?” ifadelerini kullandı. 

ÖZÜR DİLEDİ!

Daha sonra paylaşımı silerek özür paylaşımı yapan Kurt, “İşini iyi yapan kimseye sözümüz yoktur. Çalıştığının hakkını veren herkes bu milletin baş tacıdır. Bu paylaşımın amacı kimseyi rencide etmek veya itham etmek değildir. Hele ki bunun üzerinden siyasi rant çıkarmaya çalışmak abesle iştigaldir.  Dolayısı ile sözlerimin maksadı dışında yorumlamaya çalışanlara, bundan siyası çıkar elde etmeye çalışanlara karşı kastedilenin dışında anlam yüklenen bu paylaşımı birazdan kaldırıyorum.  Bunun yanında maksadını aşan bu paylaşımdan dolayı ülkesi için doğru şekilde çalışan memurlardan özür diliyorum” dedi.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

O isim bomba iddiayı patlattı.
Sıradaki Haber Erken seçim tarihi belli oldu! Canlı yayında açıkladı