Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Parti İzmit’e ilk aday Veysel Yiğit oldu

Kocaeli İzmit ve Kandıralılar Dernek Başkanı Veysel Yiğit, AK Parti İzmit İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Yiğit yaptığı açıklamada, İzmit’te değişimin gerektiğini ifade etti.

Kocaeli İzmit ve Kandıralılar

31 Mart yerel seçimlerinin ardından kongre kararı alan AK Parti’de ilk aday çıktı. Kocaeli İzmit ve Kandıralılar Derneği Başkanı Veysel Yiğit, İzmit İlçe Başkanlığına aday olduğunu duyurdu. Sosyal medyadan adaylığını açıklayan Yiğit gövdesini taşın altına koymanın zamanı geldiğini söyledi.

“İZMİT’TE DEĞİŞİM GEREKİYOR”

Aynı zamanda partinin kurucularından olan Veysel Yiğit yaptığı açıklamada, “Çok değerli AK Parti ailem teşkilatımızın çok değerli büyükleri cefakar ve vefakarca mücadele eden Kadın kollarımız,Gençlik Kollarımız Mahalle Başkanlarımız partimize gönül vermiş değerli üyelerimiz 2001 yılından beri Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu ve bir çok zorluklar çekerek ülkemizi ve milletimizi her alanda geliştirdiği bu kutlu yolda özellikle İzmit ilçemizde bir değişim gerektiğini ön görerek özellikle emekli olmadan kamuda çalışan personellerin yönetimlerde görev alamamasından dolayı şahsıma bir çok defa 32 yıllık siyasi tecrübem olması hasabiyle zaten kuruluş aşamasında görev aldığım dava hareketimizde emekli olmamdan dolayı artık elimi ve gövdemi taşın altına koyma zamanı geldiğini hissediyor ve düşünüyorum.

“BİR YOLA ÇIKMAYA KARAR VERDİK”

Bu sebeple önümüzde yapılacak kongrelerde AK Parti İzmit İlçe Başkanlığına Aday olacağıma siz gönüldaşlarımla ve dava arkadaşlarımla bir yola çıkmaya karar verdik.Artık değişim zamanı Rabbim yar ve yardımcımız olsun kamuoyuna Saygılarımla arz ederim” sözlerine yer verdi.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel
Sıradaki Haber Anlamlı davranış! Braille yazılı hikaye kitaplarını bağışladılar