Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Abdullah Tırpan’a Körfez’den veda

Körfez İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Tırpan, son kararnameyle Sivas’a atanması üzerine Körfez’den ayrılıyor. Tırpan için Körfez’de duygusal bir veda yemeği düzenlendi.

Körfez İlçe Emniyet Müdürü

Veda yemeği, Tütünçiftlik sahilindeki Nazende Kafe ve Restoran’da gerçekleştirildi. Bu özel gecede Körfez Kaymakamı Uğur Kalkar, Garnizon Komutanı Gökhan Güllüoğlu ve Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt gibi önemli isimler Tırpan’ın yanındaydı.

KATILIM YOĞUN OLDU

Ayrıca yemeğe, Körfez İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yeni atanan İlker Yandı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt, Ağız Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Zehra Coşkun Salih ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Muhammet Kocakaya gibi değerli kurum müdürleri de katıldı.

HEDİYE TAKDİM ETTİ

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Tırpan’a olan inancını dile getirerek, “Körfez’de başarılı bir şekilde görev yapan müdürümüzün, Sivas’ta da aynı başarıyı göstereceğinden eminiz” dedi. Kaymakam Kalkar da Tırpan’a yeni görevinde başarılar diledi ve ona anlamlı bir hediye takdim etti. Tırpan’ın Sivas’ta da başarılı çalışmalara imza atması bekleniyor. Körfez, onunla geçirdiği zaman için minnettar.