Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

‘5 saniyelik’ cinsel ilişki, kadını isyan ettirdi! Esra Ezmeci’nin tavsiyesi dikkat çekti! Bu ileri derece…’

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci’ye gelen cinsellik içerikli sorular, Instagram’a damga vurdu. Ezmeci’nin, cinsellikten dert yanan kadınlara verdiği yanıtlar şık etkisi yarattı. İşte ayrıntılar…

Uzman Klinik Psikolog Esra

Günümüzün Haydar Dümen’i olarak anılan ve bu durumdan da gayet mutlu olduğunu belirten Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, yanıtladığı sorular ile şok etkisi yarattı. Sosyal medya kullanıcılarına tavsiyelerde bulunan Ezmeci, bir kez daha Instagram’ın en çok konuşulanları arasında yer aldı.

24 Kasım Cuma akşamı düzenlediği Instagram soru- cevap etkinliği ile dikkat çeken Esra Ezmeci, iki kadın takipçisine cinsellik ile ilgili olay yaratan karşılıklar verdi.

“ZEVK ALMANIZ İMKANSIZ”

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci’nin dün akşam düzenlemiş olduğu soru- cevap etkinliğine katılım sağlayan bir sosyal medya kullanıcısı, yatak sırrını ünlü psikolog ile paylaştı. Eşinin cinsel organının boyutu için ’10 cm’ diyen o kadın, cinselliğin ise 5 saniye sürdüğünü ve eşi tarafından sonlandırıldığını ifade etti.

Eşinin tedavi olmak istemediğini belirten o sosyal medya kullanıcısı, Esra Ezmeci’ye ‘Ne yapmam gerekiyor?’ diye sordu. Ezmeci, olay yaratan yanıtında şu ifadelere yer verdi: “Bu ileri derecede erken boşalma durumu. Önce fizyolojik bir problem var mı ona bakılmalı. Böyle bir durumda kadının cinsellikten zevk alması imkansız. Mutlaka birlikte üroloğa gitmeyi teklif edin ve deyin ki ‘Altında başka bir rahatsızlık olabilirmiş, senin için endişeleniyorum. Mutlaka birlikte doktora gidelim.”

“EŞİM SEVİŞİRKEN İLTİFAT BEKLİYOR”

Ezmeci’nin etkinliğine katılarak ona akıl danışan bir diğer kadın ise eşinin cinsellik esnasında kendisinden iltifat beklediğini belirtti. Böyle bir isteğe nasıl karşılık verilmesi gerektiğini bilmeyen kadın, Ezmeci’ye ‘Neler söyleyebiliriz Esra Hanım?’ diye sordu.

Cinsellik esnasında kurulacak olan cümlelerin partnerler arasında var olan dinamiğe bağlı olarak değişebileceğini belirten Ezmeci, yanıtında şu ifadelere yer verdi: “Beni çok mutlu ediyorsun, kollarında kendimi tam bir kadın gibi hissediyorum, aslanım, erkeğim, seni çok arzuluyorum, bana çok keyif veriyorsun, kendimi seninle bütünleşmiş hissediyorum, hep seni hissetmek istiyorum, her seferinde daha fazla özlüyorum seni.”

Mehreç: