Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

5 Nisan Cuma Günü Okul Var Mı? 9 Gün Tatil Ne Zaman Başlıyor? 5 Nisan Okullar Tatil Mi? Ramazan Bayramı Okullar Kaç Gün Tatil 2024?

5 Nisan okul var mı sorgusu yapan öğrencilerin beklediği açıklama geldi. Ramazan Bayramı tatilini iple çeken milyonlarca öğrenci haftanın son günü okul olup olmadığını sorguladı. Beklenen 9 günlük tatil açıklaması geldi. Peki,5 Nisan Cuma günü okul var mı? 9 gün tatil ne zaman başlıyor?İşte yanıtı..

5 Nisan okul var

2024 okul tatilleri araştırması yapan milyonlarca öğrenci ve veli son dakika açıklamalarına odaklandı. Eylül ayından bu yana devam eden 2023-2024 eğitim öğretim yılında yeni bir okul tatili için nefesler tutuldu. 11 ayın sultanı Ramazan ayının bitişiyle kutlanmaya başlayacak olan Ramazan Bayramı öncesi okul tatili araştırıldı. Milli Eğitim Bakanlığı 9 günlük tatil açıklaması yaptı. Bayram tatili öncesi 5 Nisan Cuma günü okul var mı sorgulandı. Peki, Ramazan Bayramı okullar kaç gün tatil 2024? 5 Nisan okullar tatil mi? 9 gün tatil ne zaman başlıyor? İşte merak edilen açıklama..

5 NİSAN CUMA OKULLAR TATİL Mİ?

5 Nisan okul var mı merak eden öğrenciler için hemen söyleyelim ki okul ne zaman kapanacak sorusunun yanıtı 5 Nisan Cuma oldu. Ramazan Bayramı tatili öncesi son okul günü 5 Nisan Cuma günü olacak. 20 milyondan fazla öğrenci ve 1.5 milyon öğretmen 5 Nisan Cuma günü haftanın son dersine girecek. Bitiş zilinin ardından 9 günlük ara tatil başlayacak. Öğrenciler 15 Nisan Pazartesi günü yeniden ders başı yapacak.

RAMAZAN BAYRAMI OKULLAR KAÇ GÜN TATİL 2024?

2024 Ramazan Bayramı okullar kaç gün tatil 2024 sorusunun yanıtı 9 gün oldu. Milyonlarca öğrenci ve öğretmen için geçerli olan MEB ikinci ara tatil 8-12 Nisan haftasında yapılacak. Bu yıl 10-11-12 Nisan tarihlerine denk gelen Ramazan Bayramı ile birlikte ara tatil de yapılmış olacak. 5 Nisan Cuma günü başlayacak 9 günlük tatil ardından okullar 15 Nisan Pazartesi günü tekrar açılacak. 2023-2024 eğitim öğretim yılı sonu 15 Haziran 2024 Cuma günü kapanacak ve öğrenciler yaz tatiline çıkacak.