Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

40 yıl önce İzmit’te terk edilmişti! Biyolojik ailesini arıyor

Daha önce ATV’de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına da katılan Gonca Sapan Facebook gruplarında dahi biyolojik ailesini aramaya devam ediyor.

Daha önce ATV'de yayımlanan

1984 yılında dört günlükken İzmit Fethiye Caddesi’nde bir pasaja terk edilen Sapan ailesi için her yolu deniyor.
Artık 40 yaşında olan Gonca Sapan 4 günlükken terk edildiğini belirterek ailesi bulmak adına çabalamaya devam ediyor. 9 Temmuz 1984 yılında İzmit Bilim Pasajı’nın kapısının önüne 4 günlük iken terk edilen bebeği, taksiciler buldu. Sonrasında Kocaeli Devlet Hastanesi’ne gözetim altına alınan bebek, Almanya’dan tatile gelen bir çift tarafından evlatlık alındı.

FACEBOOK’TA BİLE ARIYOR

Daha önce Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Sapan, belirli aralıklarla Facebook gruplarında dahi hikayesini anlatıp yardımcı olacak birilerini arıyor. Facebok’ta yaptığı paylaşımda, “Biyolojik ailemi arıyorum” başlığıyla hazırladığı gönderide geçmişini anlatan Gonca Sapan 40 yıllık hasretin son bulmasını istiyor.

GONCA SAPAN’IN ACI DOLU HİKÂYESİ

İki yıl önce evlatlık olduğunu öğrendiğini belirten Gonca Sapan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şu açıklamalarda bulunmuştu:
“İki yıl önce E-Devlet üzerinde kayıtlarımın kapalı olduğunca evlatlık olduğumu öğrendim. 4 günlük iken Fethiye Caddesi’ndeki Bilim Pasajına bırakılmışım, taksiciler bulmuş. O sırada Almanya’dan tatile gelen ve İzmit’te duran ailem taksiciler kendi arasında ‘ Çocuk bulduk’ demesiyle hastaneye gidip beni almışlar. Sonrasında da Almanya’ya götürmüşler. Evlatlık edindiğim ailemin 16 yıl boyunca çocuğu olmamış, tek çocuk olarak büyüdüm. 13 günlük iken evlat edinilmişim

“ÇOK UĞRAŞTIM”

Biyolojik ailemi bulabilmek için 2 yıldır çok uğraştım ancak bir türlü bulamadım. Bugün ise bırakıldıysam hangi şartlar altında olduğunu merak ediyorum. En çok annemi, babamı merak ediyorum, kardeşim var mı bilmiyorum. Kimseyi suçlamak ya da yargılamak istemiyorum, gerçek kimliğimi öğrenmek istiyorum. Kendilerinden bir beklentim de yok, kimseyi suçlu duruma da düşürmek istemiyorum. Sadece merakımı gidermek istiyorum”

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Motosikletlerdeki 3 kişi karşıdan gelen
Sıradaki Haber Son anda ölümden döndüler!