Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

19 Mayıs’ı kano ile karşılayacaklar

Gençler, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması kapsamında “Boğazda Kano” etkinliğinde buluşuyor.

Gençler, 19 Mayıs Atatürk’ü

ÇOK GÜZEL ETKİNLİK

Sarıyer Belediyesi Büyükdere Su Sporları Merkezi’nde 18 ve 19 Mayıs tarihlerinde 10.00 – 14.00 saatleri arasında yapılacak etkinliğe 13 – 17 yaşları arasında yüzme bilen tüm Sarıyerliler rezervasyon yaptırarak katılabilecek. Büyükdere Su Sporları Merkezi’nde yapılacak ücretsiz günü birlik kano etkinliğinde katılımcılar, teorik bilgilendirmenin ardından kano sürüş deneyimi yaşayacak.

13-17 YAŞ ARASI

Etkinliğe 13 – 17 yaş arası yüzme bilen ve Sarıyer’de ikamet eden kişiler rezervasyon yaptırarak katılabilecek. Etkinlik; “10.00 – 11.00” , “11.00 – 12.00”, “12.00 – 13.00”, “13.00 – 14.00” olmak üzere dört seanstan oluşacak. Seans süresi 15 dakika teorik, 30 dakika uygulamalı olmak üzere toplam 45 dakika olacak.

ETKİNLİĞİN KATILIM İÇİN DİĞER ŞARTLAR İSE ŞU ŞEKİLDE

Herhangi bir sebepten dolayı etkinliğe katılamayacak kişilerin Sarıyer Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünü arayarak rezervasyonlarını iptal etmeleri gerekmektedir. (444 17 22 )
Katılımcıların yedek kıyafet, ayakkabı, terlik, havlu bulundurması gereklidir.
Etkinliklere katılan kişiler sağlık yönünden katılıma engel bir durumu olmadığını beyan ve kabul eder. Sağlık yönünden yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluktan Sarıyer Belediyesi sorumlu değildir.
Etkinlik sırasında kaybolan ve çalınan eşyalardan, Sarıyer Belediyesi sorumlu tutulamaz.
Katılım için taahhütname ve veli izin belgesinin, etkinliğe katılacak olan çocuğun annesi, babası/yasal velisi tarafından onaylanması gerekmektedir.
Etkinlik süresince alınan tedbirlere ve genel kurallara uyulması zorunludur.
Sarıyer Belediyesi hava koşulları, vb. sebeplerden dolayı etkinlik takviminde iptal ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Etkinliklerde taleplere bağlı olarak program değişikliği yapılamaz.